_

درباره ما

معرفی شرکت دریان پلاست

شرکت پلی اتیلن دریان درسال ۱۳۸۶ با هدف تامین بخشی از مایحتاج کشور به لوله های پلی اتلین در مصارف آبیاری تحت فشار، آبرسانی، آب و فاضلاب و زهکشی شروع به فعالیت نمود.
هدف از تشکیل این شرکت استفاده از علم و تکنولوژی روز دنیا به همراه ایجاد اشتغال برای قشر تحصیل کرده با استفاده از اساتید محترم در کادر مدیریتی شرکت و هم آوا ساختن علم و تجربه در صنعت در استان آذربایجان شرقی، شهرستان شبستر می باشد.
این شرکت از بدو تاسیس با شعار « علم + تکنولوژی+ تجربه= کیفیت» تمام اهداف خود را بر این اصول بنا نمود و در سال ۱۳۹۰ با خریداری ماشین آلات نوین به عنوان بزرگترین تولید کننده لوله های پلی اتیلن در شمال غرب کشور با تولید سایز ۵۰۰ میلی متر در محل جدید شروع به کار نمود.

هدف مدیریت شرکت پلی اتیلن دریان تولید محصول با کیفیت توسط کادر تحصیل کرده و ارتباط تنگاتنگ دانشگاه و صنعت در تبلور کیفیت محصول تولیدی و یقین و جلب اعتماد مشتریان بر پایه ی کیفیت محصول با پشتوانه ی علم و تجربه و تکنولوژی می باشد.
مدیریت همواره در جهت هدف گذاری پیشرفت تولید و بالا بردن تکنولوژی ظرفیت تولیدی شرکت را در طی دو سال به سه برابر افزایش داده و این امر تنها با کمک کادر مجرب و تحصیل کرده امکان پذیر می باشد.

در دنیای امروز کسب سهم بازار یکی از ارکان استاندارد فروش به حساب می آید که در این راستا بر طبق الکوهای علمی از جلب رضایت مشتری به عنوان اهرمی موثر در جهت تبلیغات بهره گرفته ایم و همیشه با شعار «حق با مشتری است.» کارمندان واحد بازرگانی و مالی خود را خدمت گذار مشتری دانسته و با احترام به این اصول توانسته ایم سهم بازار را به نفع خود کسب کنیم.

در عرصه تولید نیز با شعار «کیفیت ضامن امنیت شغلی ماست.» پرسنل تولید خو گرفته و با شعار «هر کاری را از همان اول درست انجام دهیم.» کیفیت محوری را از شعار به یقین تبدیل می نمایند.
در این راستا استفاده از کارکنان با تجربه با جمع آوری داده های تولید و تحلیل آنها می توان مشکلات و کمبود ها را جستجو و رفع اشکال نمود پس اقدام اصلاحی و پیشگیرانه همیشه در سر لوحه ی امور واحد تولید می باشد.
در عرصه ی کنترل کیفیت شرکت پلی اتیلن دریان با هدف تامین برترین کیفیت در استان، تجهیزات مورد نیاز برای تست انواع لوله های پلی اتیلنی با هدف درون سازمانی و برون سازمانی خریداری و واحد آزمایشگاه شرکت پلی اتیلن دریان با بروزترین تجهیزات، تجهیز گردید در این راستا استفاده از کادر مجرب و متعهد و دانشمند می توانست شکوفایی این واحد را رقم زند که با تدبیر مدیریت این امر تحقق یافت و با الگوی خود مدیریتی پرسنل آزمایشکاه توانستیم یکی از افتخارات کشوری را در این واحد رقم زده و با اخذ گواهینامه ISO 17025 آزمایشگاه این شرکت را جز آزمایشگاه های برتر کشور و استان قرار دهیم.

با استعانت از درگاه باری تعالی توفیقات بدست آمده در طی چند سال گذشته با سرعت مناسبی ره چندین ساله را در یک مدت کوتاه پیموده ایم، در این جا مدیریت شرکت بر خود وظیفه می داند از کلیه پرسنل شرکت که دست به دست هم داده تا پله های ترقی را یکی پس از دیگری در این شرکت با تولید محصول با کیفیت تحقق یابد کمال تشکر و امتنان را دارد.

_

پروژه های

شرکت دریان پلاست